Nadcházející události

 • Kanárské ostrovy
  st 01. 7.
  Kanárské ostrovy
  Karantény a tvrdá opatření v souvislosti s Covidem19 jsou téměř za námi a tak se chystáme oprášit boty a ploutve. Začínáme ostrovem Gran Canaria a budeme se přemisťovat postupně na další ostrovy. Dalším v pořadí je Tenerife, La Gomera, El Hierro. Sledujte náš web a nebo se můžete přidat.
 • Potápění u Similanských ostrovů
  so 09. 5.
  Khao Lak
  Potápění s největším potápěčským centrem v Khao Laku s 30% slevou u Similanských ostrovů, na místě, které se v minulosti řadilo mezi nejlepší potápěčské destinace na světě.
 • Ponor na zkoušku
  pá 01. 5.
  Lomeček
  Vodní říše je fascinující a plná záhad. Návštěva toho světa je dobrodružstvím, které snadno může přerůst v lásku nebo posedlost na celý život. Potápění je jako výlet do vesmíru, kde nás čeká než neznámé prostředí bez gravitace, neuvěřitelní vodní živočichové a rostliny.
 • NEGROS, FILIPÍNY
  st 05. 2.
  Podrobné informace pošleme mailem.
  Narychlo uspořádaná výprava na ostrov Negros. V první řadě jde samozřejmě o potápění, ale vydáme se poznat i místa na ostrově, která za to stojí. Napiš, pokud tě to zaujalo a chtěl by ses přídat. Pokud se nemůžeš zúčastnit, nevadí, pokusíme se ti zprostředkovat informace na našem kanálu YouTube.
 • Richelieu Rock!!!
  ne 26. 1.
  Khao Lak
  Nejlepší potápěčská destinace na západním pobřeží Thajska, ponor s 20% slevou!