Nadcházející události

Wed, Jul 01
Kanárské ostrovy
Kanárské ostrovy
Karantény a tvrdá opatření v souvislosti s Covidem19 jsou téměř za námi a tak se chystáme oprášit boty a ploutve. Začínáme ostrovem Gran Canaria a budeme se přemisťovat postupně na další ostrovy. Dalším v pořadí je Tenerife, La Gomera, El Hierro. Sledujte náš web a nebo se můžete přidat.
Sat, May 09
Khao Lak
Potápění u Similanských ostrovů
Potápění s největším potápěčským centrem v Khao Laku s 30% slevou u Similanských ostrovů, na místě, které se v minulosti řadilo mezi nejlepší potápěčské destinace na světě.
Fri, May 01
Lomeček
Ponor na zkoušku
Vodní říše je fascinující a plná záhad. Návštěva toho světa je dobrodružstvím, které snadno může přerůst v lásku nebo posedlost na celý život. Potápění je jako výlet do vesmíru, kde nás čeká než neznámé prostředí bez gravitace, neuvěřitelní vodní živočichové a rostliny.
Wed, Feb 05
Podrobné informace pošleme mailem.
NEGROS, FILIPÍNY
Narychlo uspořádaná výprava na ostrov Negros. V první řadě jde samozřejmě o potápění, ale vydáme se poznat i místa na ostrově, která za to stojí. Napiš, pokud tě to zaujalo a chtěl by ses přídat. Pokud se nemůžeš zúčastnit, nevadí, pokusíme se ti zprostředkovat informace na našem kanálu YouTube.
Sun, Jan 26
Khao Lak
Richelieu Rock!!!
Nejlepší potápěčská destinace na západním pobřeží Thajska, ponor s 20% slevou!
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now