Ponor_na_zkoušku_Lomeček_u_Domažlice.

Potápění je nejlevnější výlet do vesmíru.

 

Když jsem to poprvé uslyšel, divil jsem se, co to je za nesmysl. Ale ta myšlenka má něco do sebe.

Člověk se najednou pohybuje v úplně neznámém prostředí, ve kterém by bez technického vybavení dlouhodobě nemohl přežít. Prostředí bez gravitace jinak zažívají jen kosmounati a

fascinující flóra a fauna je naprosto jiná, než ta kterou známe z pevninské části naší planety. Zážitek z potápění je ovšem nepřenositelný. Každý o tom může stokrát slyšet vyprávět, sledovat dokumenty o podvodním životě a stejně se nedozví, jaké to je, sám se ponořit do prostoru, který je prý prouzkoumán méně než vesmír a jaké to je, mít možnost tu zůstat a sdílet tenhle svět s ostatními místními živočichy déle, než na jeden nádech. Pro mnohé ty, kteří ponor na zkoušku již okusili se pak potápění stalo celoživotní láskou a závislostí. A ti ostatní alespoň mohli říct, že to prostě zkusili.

 

Nabízíme vám jedinečnou možnost půldenního programu ponoru na zkoušku, který u nás začíná nejdříve získáním základních dovedností v bezpečí bazénu a samotný ponor pak provádíme na jednom z nejlepších míst pro tuto činnost v Lomečku u Domažlic. Navíc si z tohoto zážiku odnesete kvalitně zpracovaný videozáznam jako vzpomínku a trofej.