Similan-27-12-19-080.jpg

KDO JSME

KDO JSME A PROČ VLASTNĚ S NÁMI.

 

Než se vůbec rozhodneš, zda věnuješ trochu svého času těmto stránkám a zda budeš pokračovat ve čtení, nebo se dokonce staneš aktivním členem klubu, nadechni se a pak dočti alespoň odstavec.  Účelem těchto stránek je pokus o vytvoření komunity, kterou spojuje společná vášeň pro cestování a potápění.

V ideálním světě je komunita potápěčů tvořena lidmi, kteří se navzájem respektují, pomáhají si, sdílejí své zážitky a zkušenosti, setkávají se a předávají si informace o výhodných nabídkách. Díky tomu je potápění zábavnější, bezpečnější a dostupnější. Naše stránky jsou mini pokusem o takové prostředí a bude nám ctí Ti pomoci s výběrem správného partnera a zprostředkovat slevu v místech, ve kterých je to pro nás možné.

Cestujeme po světě a živíme se jako instruktoři potápění. To znamená, že většinou na uváděných místech zůstáváme dost dlouho dobu na to dobře poznat místní prostředí a firmy v oboru. Díky tomu pak máme možnost vyjednávat o cenách a ty nejvýhodnější Ti rádi zprostředkujeme. Za to nepožadujeme samozřejmě nic, krom Tvého feedbacku s tvým nejlépe pozitivním :-) názorem. Pokud budeš mít zájem o slevy, které najdeš v nabídce, nejdřív kontaktuj nás a další komunikace už pak bude probíhat s poskytovatelem služeb. Platby probíhají také samozřejmě přímo u prodejce. My jsme jen schopni vyjednat pro Tebe slevu.

Nabízíme také kurzy potápění. Ceny k nim najdeš v nabídkách kurzů, a jsou pouze orientační. Konečnou cenu Ti můžeme sdělit podle toho, v jaké lokaci  a kdy bude kurz probíhat. Protože nejsme vázáni přímo místem ani školou, věříme že naše ceny jsou zajímavé. Kurzy samozřejmě probíhají v češtině, ale není problém vést kurz v anglickém nebo německém jazyce. 

V některých místech, o kterých píšeme můžeme pomoci dokonce s ubytováním anebo tipy na další činnosti mimo potápění. Budeme rádi, když budeme schopni Ti jakkoli pomoci k zajímavým a dostupnějším zážitkům především z potápění. Měj se fajn, a pokud Tě něco zaujalo, napiš nám.

M.