Pravidla

Žádný urážlivý obsah

-

Neporušujeme autorská práva

-

Nespamujeme

-

Rozhodnutí správce stránek jsou neměnná

-

Prosím, buďte laskaví

Časté dotazy

Jaké povinnosti má registrovaný člen?


Registrace členství je bezplatné a není spojené s žádnou povinností. Registrace mailové adresy potřebujem jen pro případnou komunikaci a případné zasílání novinek, pokud o to budeš stát. Nestojíme a ani nechceme žádné Tvoje osobní údaje. Vyžadujeme pouze dodržování pravidel stránek pro případ, že bys byl na stránkách aktivní.
Jak se platí záloha na služby?


V případě, že se rozhodneš využít některou z nabídek, bude potřeba uhradit zálohu. Veškeré finanční prostředky se hradí na účet provozovatele služeb. S námi vedeš pouze komunikaci, abychom mohli zajistit nabízenou slevu. Pro případné refundace jsou platné podmínky provozovatele služeb.
Jak ty slevy vlastně fungují?


Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s některými potápěčskými centry jsme schopni vyjednat slevu, kterou pro Tebe můžeme uplatnit. Většinou se jedná o slevy na služby, někdy jsou tu však také slevy na zboží, ale to jen výjimečně, pokud je nabídka vážně sexy :-)
Mohu také zveřejnit nabídku?


Pokud máš nějakou nabídku, o kterou by ses rád poděli s ostatními, můžeš využít sekci Forum. Nebo kontaktuj nás. Prověříme kvalitu služeb a nabídku zveřejníme. V podostě přesně to je náš cíl, aby si potápěčská komunita nazvájem pomáhla.

 

FAQ